Ota yhteyttä Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Kolismaankatu 1
33300 Tampere

Avoinna:
perjantaisin klo 12-21
lauantaisin klo 12-15

sunnuntai-torstai suljettu

Tervetuloa ostoksille!

kauppa@pyynikin.com

044 973 8538

Rauno Pere
Hallintopäällikkö
044 489 0968
rauno.pere@pyynikin.com

Tuomas Pere
Olutmestari
044 769 9137
tuomas.pere@pyynikin.com

Waltteri Pere
Tuotantopäällikkö
045 154 0690
waltteri.pere@pyynikin.com

Tiina Setälä (poissa toistaiseksi)
Vk-myynti ja KV-myynti
044 973 8538
tiina.setala@pyynikin.com

Jari ja Tuija Ollila
Myyntiedustajat
044 023 4428 (Jari)
myynti.ollila@pyynikin.com

Ludde Luostarinen
Panimokierrokset ja tastingit
044 974 9157
panimokierrokset@pyynikin.com

Jenni Pere
Avainasiakaspäällikkkö
044 741 5244
jenni.pere@pyynikin.com

Juha Leppänen
Myyntijohtaja
050 347 7236
juha.leppanen@pyynikin.com

Jukka Kastinen
Tavaran lähetys/ -vastaanotto
040 518 3490
jukka.kastinen@pyynikin.com

Asiakaspalaute
asiakaspalvelu@pyynikin.com