Contact us

Ota yhteyttä

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@pyynikin.com

 

Kari Lappalainen

Toimitusjohtaja/ CEO
+358 40 129 3906
kari.lappalainen@pyynikin.com

 

Jürgen Vahar

Head of management – Estonia
+358 40 504 8908
jurgen.vahar@pyynikin.com

 

Rauno Pere

Talousjohtaja/ Chief Financial Officer
+358 44 489 0968
rauno.pere@pyynikin.com

 

Jenni Pere

Henkilöstöpäällikkö/ HR Manager
+358 44 741 5244
jenni.pere@pyynikin.com

 

Waltteri Pere

Tehdaspäällikkö/ Factory Manager
+358 45 154 0690
waltteri.pere@pyynikin.com

 

Juha Leppänen

Myyntijohtaja/ Sales Director
+358 50 347 7236
juha.leppanen@pyynikin.com

 

Tiina Setälä

Myyntipäällikkö/ Sales Manager
+358 44 973 8538
tiina.setala@pyynikin.com

 

Tuija ja Jari Ollila

Myyntiedustajat/ Sales Representatives/
Festivals
+358 44 023 4428 (Jari)
myynti.ollila@pyynikin.com

 

Mikko Tammisto

Myyntiedustaja/ Sales Representative
+358 40 531 3544
mikko.tammisto@pyynikin.com

 

Jukka Kastinen

Logistiikkapäällikkö/
Logistics Manager
+358 40 518 3490
jukka.kastinen@pyynikin.com

 

Veikko Sorvaniemi
+358 40 166 2941
ON HOLIDAY, BACK 2.8.2021

Marketing Manager/ Markkinointipäällikkö
veikko.sorvaniemi@pyynikin.com

 

Sussi Katajisto

Toimistopäällikkö/ Office Manager
+358 40 1549 618
sussi.katajisto@pyynikin.com

 

Samuli Peltonummi

Päätislaaja/ Head distiller
+358 40 5250 429
samuli.peltonummi@pyynikin.com

 

Annely Escobar

International and Online Sales Manager

(on leave until 09.2021)

 

Timo Kuorehjärvi

Panimomestari / Brewmaster
+358 40 504 8235
timo.kuorehjarvi@pyynikin.com

 

Ilona Lunkka

Myyntiedustaja / Sales Representative
+358 40 196 6196
ilona.lunkka@pyynikin.com

 

Aatu Lippojoki

Myyntiedustaja / Sales Representative
+358 40 188 1622
aatu.lippojoki@pyynikin.com