Contact us

Ota yhteyttä

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@pyynikin.com

 

Kari Luttinen

Toimitusjohtaja/ CEO
+358 40 744 9760
kari.luttinen@pyynikin.com

 

Mikko Tammisto

Myyntipäällikkö/ Sales Manager
+358 40 531 3544
mikko.tammisto@pyynikin.com

 

Sanna Nenonen

Logistiikkapäällikkö/
Logistics Manager
+358 40 518 3490
sanna.nenonen@pyynikin.com

 

Ludde Luostarinen

Brewery tours & tastings
+358 44 974 9157 (kello 10-16)
panimokierrokset@pyynikin.com

 

Samuli Peltonummi

Päätislaaja/ Head distiller
+358 40 5250 429
samuli.peltonummi@pyynikin.com

 

Timo Kuorehjärvi

Panimomestari / Brewmaster
+358 40 504 8235
timo.kuorehjarvi@pyynikin.com

 

Pessi Tuomainen

Myynti / Sales
+358 40 197 4151
pessi.tuomainen@pyynikin.com

 

Ilona Lunkka

Avainasiakaspäällikkö / Key Account Manager
+358 40 196 6196
ilona.lunkka@pyynikin.com